Kontakt Netmatch


Netmatch i Jylland - Havnegade 15, 2. sal - 7680 Thyborøn


Bolette van Ingen Bro
direktør
Tlf: 28 11 18 19
E-mail:
bolette@netmatch.nu
Dorthe Birkedahl Jørgensen
Tlf: 28 12 18 66
E-mail:
dorthe@netmatch.nu

Gunhild Brynning
Tlf: 2896 8805
E-mail: gunhild@netmatch.nu    

Charlotte Søndergaard
Tlf. 2812 2287
 

Netmatch på Sjælland - Flæsketorvet 68, 1. - 1711 København V


Merete D. Nielsen
direktør
Tl: 30 95 67 67
E-mail:
Merete@netmatch.nu
Bjarne E. Jensen
Tlf: 28 35 23 63
E-mail: bjarne@netmatch.nu

Netmatch og Enterprise Europe Network

Susanne Baden Jørgensen
Tlf: 25 21 08 12 
E-mail: susanne@netmatch.nu

Kaspar Nielsen
Tlf: 50 94 93 33
E-mail: kan@netmatch.nu
I højeste liga
Hver gang en virksomhed investerer 1 kr. i forskning og udvikling er fortjenesten 66 øre. Investeres der i innovation er den 33 ører. Hvad kan det ikke blive til, når danske virksomheder samler forskning, udvikling og innovation i ét og samme projekt?
Netmatch.nu er en gateway for vidensamarbejde og innovation  >  Kontakt: info@netmatch.nu